IADE ve DEĞİŞİM 

Değerli Müşterimiz: www.sooners.com.tr sitesinden alınan yıkanmamış, orjinalliği bozulmamış ürün, 
kullanım hatası bir deforme olmadığı sürece 15 gün içerisinde değişim ve iade hakkına sahiptir. Kullanılmış ürünlerde değişim ve iade yoktur. 

Değişimlerde ürün gönderilirken kargo ücreti alıcıya (nuzi elektronik mağazacılık) aittir. Yeni ürün gönderilirken kargo ücreti alıcıya (müşteriye) aittir.

Üründe firmamız kaynaklı bir kusur veya defo mevcutsa kargo ücreti tarafımıza aittir. 


Kargo Ücretsiz kampanyasından yararlanılan iadelerde bu kampanya kapsamında alınmayan kargo ücreti de yansıtılacaktır. Ürünün tek yönlü kargo bedeli 55 tl olarak alınmaktadır. 

İade veya değişimde kargo bedava kampanyasından yararlanıldıysa iade ve değişimlerde gidiş dönüş kargo bedeli (55-110₺) bu kampayadan yararlanılmadıysa tek yönlü kargo bedeli kesilerek iade işlemi yapılmaktadır. Kargo paket desisinin ( ağırlık-ebat) gösterdiği siparişlerde

kargo bedeli kesintisi (55-150) ₺ arasında değişmektedir.İade işlemleri için 0543 245 00 44 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

 

İade ve değişimlerde iade talebi oluşturulması gerekmektedir. iade ve değişim için formu eksiksiz doldurup 990703065 müşteri koduyla YURTİÇİ KARGO ile ücretsiz bize gönderim sağlayabilirsiniz. 
 


Anlaşmalı Kargo Şirketi: YURTİÇİ KARGO

 

Kolay iade talebi için tıklayınız 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR